Nasze logo


Człowiek - najlepsza inwestycja

Polecamy strony

Opinie uczestników 2009


Projekt "super niania" oceniam rewelacyjnie.

Był to projekt przygotowany bardzo profesjonalnie przez całą kadrę psychologów do tego zatrudnionych, którzy potrafili dotrzeć do uczestników i przekazać nam swoją wiedzę.
Atmosfera jaka panowała podczas zajęć była przyjazna, dzięki czemu wszyscy chętnie uczestniczyli w zajęciach.
Osobiście wyniosłam z tego projektu dużo wiedzy na temat wychowania dzieci, radzenia sobie z problemami dnia codziennego i co najistotniejsze jak radzić sobie z opanowaniem gniewu, który w nas narasta.
Program "super niania" pomógł mi spojrzeć na niektóre problemy z innej perspektywy i rzucił światło na sprawy które, my matki, niejednokrotnie wyolbrzymiamy lub odbieramy je w sposób niewłaściwy i krzywdzący dla naszych pociech.
Należy też wspomnieć o opiece jaką miały zapewnioną dzieci wszystkich uczestniczek. Opiekunki zatrudnione do opieki nad dziećmi były sympatyczne, nie miały problemów z radzeniem sobie z dziećmi nawet z tymi najbardziej niesfornymi, dzieci chętnie zostawały pod ich opieką i uczestniczyły w grach i zabawach jakie były organizowane odpowiednio do przedziału wiekowego dzieci.
Z realizacji innych uczestniczek projektu, wiem że też są zadowolone z udziału w zajęciach i także dużo nauki czerpały z tych spotkań oraz były usatysfakcjonowane zapewnioną opiekę dzieci.
Wyjazd do Korbielowa organizowany w ramach projektu był bardzo trafnym pomysłem, dzięki któremu uczestniczki chętniej mówiły o sobie i problemach wychowawczych co pozwoliło na lepszą relację z psychologami i szybsze przyswajanie wiedzy.
Dlatego należą się duże podziękowania dla pomysłodawców i organizatorów jak również dla prowadzących projekt "super niania".

Jest to osobista relacja uczestniczki projektu - Joanny Kuli - przytoczona w oryginalnej formie, z zachowaniem nazewnictwa użytego przez autorkę. Opinia została przekazana przez panią Joannę pracownikowi MOPR.

Wygenerowano w sekund: 0.01
2,902,451 unikalne wizyty